Серія "Сучасна дитяча проза"
Що не кажіть, а кмітливість – дуже хороша риса! Уміння знайти нехай трохи й незвичний, але хвацький, ефектний, а головне – правильний вихід із будь-якої ситуації цінується завжди і скрізь. Тому можна не сумніватися, що герой цієї книжки Сергійко в житті не пропаде – адже він знає, як скликати на умовне місце аж семірко лисиць, як уполювати вовка штанами, як літати на черешні. Утім, легко він може впоратись не лише з такими капосними, а й з цілком житейськими завданнями – приміром, знайти серед ночі загубленого в густій траві ключа.
Хочете знати, як? Хочете стати такими ж кмітливими? Це легко – варто всього лише прочитати книжку…
Іноді старі райони на околиці міста приховують давні і дивні таємниці… Саме з такою загадкою зіткнувся хлопчик на ім’я Радик. Тепер він разом зі своїми друзями мусить розгадати таємницю старого підземелля, доки хтось інший не випередив їх.
Весела пригодницька історія, написана Надією Гуменюк, не залишить байдужими маленьких мрійників та шукачів пригод.
«Дивні дні Гані грак» - книжка-несподіванка для тих, хто звик до класичної дитячої прози. Автор – один з найпопулярніших сучасних українських письменників – Любко Дереш пропагує уникнення штампів не тільки в літературі для дорослого читача, а й для школярів. Ось і героїня цього твору Ганна Грак, учениця 4 класу, середньої школи, опиняється на грані реального та потойбічного. Що ж вона там побачила і які висновки зробила, читайте в цій незвичайній та захоплюючій оповіді.
Книга буде цікавою і дітям, і батькам, що прагнуть виховати в дитини неординарну особистість.
Для середнього шкільного віку.
Зазвичай буває так, що художники малюють ілюстрації до вже готових текстів. З книжкою «Зросла собі квітка» вийшло навпаки. Адже спершу з’явилися картинки, які намалював київський художник Роман Єненко (1971-2006). Його роботи трохи нагадують казки, зворушують своєю добротою і печаллю. Та й сам автор дуже любив придумувати різні казкові історії і розповідати їх своїм приятелям.
Власне тому українські та польські друзі Романа Єненка вирішили написати казки й вірші за мотивами картин художника. Ось так із казок, віршів та малюнків постала книжка «Зросла собі квітка», яку ви тримаєте у руках.
Ви впевнені, що всі дракони вимерли ще за лицарських часів, або ж ви вважаєте, що їх взагалі ніколи не існувало? Помиляєтеся!
На краю Заповітної галявини живе дуже симпатичний Дракон, схожий на величезного барвистого метелика. Споживає він винятково місячне сяйво і надзвичайно популярний у жінок, які до нестями в нього закохані.
Сам Дракон мав нещастя закохатися в жадібну і примхливу Принцесу, яка ніскілечки його не кохала і примушувала виконувати всі її безглузді забаганки.
На кого перетворюються злі принцеси, які не можуть зрозуміти силу справжнього почуття – маєте змогу дізнатися про це з книги Валерія Кукліна «Місячний Дракон».
Дивна, весела й сповнена мудрості казка про мишку на ім’я Зіта, яка спочатку була дуже несміливою, а потім із другом тарганом Алоїзасом Дзьобкою пережила кілька ризикованих пригод і вчинила не одну благородну справу.
Це перше в Україні видання найулюбленішої книги литовських діток – «Миша Зіта» Вітаутаса Ландсбергіса, в перекладі Дмитра Чередниченка.
Лущевська Оксана. Дивні химерики, або Таємниця старовинної скриньки .- К.: Грані – Т, 2009. – 80 с., іл.
Справжня різдвяна казка від Оксани Лущевської.
Коли б іще ставатися усіляким дивам, як не на Різдво? А коли ви святкуєте Різдво в далекому, заметеному снігом селі, слідуючи віковічним традиціям, то будьте певні: щось неймовірне обов’язково станеться.
Ляля разом із своїми друзями вирішує розгадати таємницю старовинної скриньки і дивних створінь – химерників. Задля цього вони вирушають у небезпечну подорож…