Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 20.09.2019, 01:36

Рокитнівська районна бібліотека для дітей


Меню сайту
Розпорядок роботи
МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ТЕБЕ:
З 9.00 до18.00 щодня
Вихідний день:
Субота.
Останній день місяця - санітарний
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 535

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Нові надходження

    Бойцун О.

     Малюк Гільзі та його друзі / Олена Бойцун; пер. з рос. В. М. Верховень; худож.-ілюстратор О. Л. Железняк. — Харків: Фоліо, 2015. — 46 с.: іл.

     Історії з життя малюка Гільзі та його друзів — це незвичайні фантастичні казки, які дозволять вам по-іншому подивитися на навколишній світ і навчитися багато чого нового. У малюка Гільзі та його друзів безтурботне й щасливе дитинство, дітлахи вже звикають до навчання в школі (крім Мрязки, адже вона ще маленька), їздять до бабусі в гості до іншого міста, обожнюють морозиво із соло­них огірків, переживають разом складні життєві ситуації (що робити, коли тебе образили?) і просто радіють життю! Веселий малюк Гільзі, його найкращий друг Мамбік, кмітлива Дугумда, чемпіон світу Зюбарик, непосида Вюзя та інші малюки пізнають світ і знаходять цікаве навколо себе навіть у звичай­них речах. Адже коробка з-під запчастин до вертольота може стати чудовим будиночком Мамбіка, а свято можна влаштувати собі й мамі власноруч. Ця добра книжка своїм м'яким гумором обов'язково підніме настрій читачам будь-якого віку — і дітям, і їхнім батькам.

 

    Довженко О. П.

     Щоденникові записи / Олександр Довженко; післямова О. В. Кра­совицького; худож.-оформлювач О. М. Іванова. — Харків: Фоліо, 2015 — 717 с.: іл.

     Ця книга — найбільш повна публікація щоденникових записів Олександра Петровича Довженка (1894—1956) за період з 1939-го по 1956 р„ де він фіксує основні події свого особистого і творчого життя, починаючи з виходу на екрани фільму «Щорс» (1939) і до завершення роботи над сценарієм «Поема про море» (1956). Докладно описані історичні події, свідком яких був О. П. Довженко: приєднання Західної України до СРСР, початок Великої Вітчизняної війни, відступ армії та окупація України німецькими військами, визволення України (Харкова, Києва), післявоєнні роки, смерть Сталіна і зміни в житті країни, що потім відбулися. Автор також розповідає про зустрічі зі своїми сучасниками, у тому числі державними діячами й митцями Радянського Союзу і України, розмірковує про минуле і майбутнє. Саме сторінкам щоденника О. П. Довженко довіряв свої найпотаємніші творчі плани, розробки сценаріїв «Україна в огні», «Мічурін», оповідання і незавершений роман «Золоті ворота».

     Текст записів переданий в авторському викладі російською та українською мовами, максимально дбайливо збережені особливості індивідуальної мови автора, складено Іменний покажчик. Видання призначено не тільки для мистецтвознавців, але і для всіх, хто цінує і цікавиться творчістю видатного українського кінорежисера і письменника Олександра Петровича Довженко.

 

     Загадки історії: для дітей середнього шкільного віку / уклад. Г. Е. Єрмановська; худож.-іл. Г. В. Беззубова; худож. –оформлювач Л. Д. Кіркач-Осіпова. — Харків: Фоліо, 2015. — 318 с.: іл7— (Ди­тяча енциклопедія).

     Прочитавши цю книжку, ви дізнаєтесь, як часто ми вважаємо вига­дкою те, що має під собою реальну основу, або ж навпаки — сприймаємо як факт легенди, що існували з давніх давен: Шарль Перро не вигадав лиходія на ім’я Синя Борода, а великий азійський завойовник Тимур був скоріше за все представником європеоїдної раси.

     Історія розкриває свої таємниці допитливим, і якщо ви будете ціка­витися її загадками, то одержите відповіді на всі запитання.

 

 

     Кокотюха А. А.

     Київські бомби: роман / Андрій Кокотюха; передм. Д. Б. Яневського; худож.-оформлювач Д. О. Самойленко. — Харків: Фоліо, 2015. — 379 с.

     1907 рік. У Російській імперії — конституційний переворот. Влада ши­роким фронтом наступає на громадянські права та свободи людей. У від­повідь звучать постріли та летять саморобні бомби. Київ тих часів стає ареною бойових дій. Тут, немов гриби, виростають бойові організації, чиї дії вже не підпорядковані єдиному центру.

     Андрій Волох, молодий українець, вигнаний з університету за участь у протестах, теж бере до рук зброю. Тепер він — Полтава. І його подальша доля тісно переплітається з радикальним ватажком бойовиків Залізняком, професійним терористом Штерном, жандармським ротмістром Підвисоцьким та Фаїною — вдовою страченого революціонера, котра прагне пом­сти. Але чи в повній мірі прийнятні ідеї тотального терору для таких, як Пол­тава? Тим більше якщо терор — зброя не лише бойовиків, а й влади, яка з ними бореться...

 

     Котляревський І. П.

     Енеїда. Наталка Полтавка. Москаль-чарівник : перевид. перероб., допов. / Передмови Р. П. Іванченко. — К.: Дніпро, 2015. — 248 с.

     До видання класика української літератури І. П. Котляревського уві­йшли три його найкращі твори: поема «Енеїда» та драми «Наталка Полтавка», «Москаль-чарівник», що справедливо вважаються вер­шиною української літератури дошевченківської доби, енциклопе­дією народного життя і побуту.

     Книга розрахована на масового читача.

 

 

     Літературна скарбничка / Укладач С. Г. Криган.  - Чернівці: Букрек, 2015. - 280 с. : іл.

     У „Літературну скарбничку” ввійшли казки, твори класиків і сучасних українських письменників. Вони дають змогу пізнати все багатство жанрів красного письменства, вчать любові до краю, шани до батьків, поваги до ровесників.

     Для дітей молодшого і середнього шкільного віку.

 

 

 

 

     Мензатюк Зірка

     Дива українських храмів / 3. Мензатюк. - Чернівці: Букрек, 2015. — 120 с.: іл.

      Ця книжка, адресована юним читачам, розповідає про найвідоміші українські церкви та монастирі. У легкій доступній формі вона показує особливості сакрального мистецтва, різні стилі церковної архітектури, пояснює будову іконостаса, ознайомлює з чудотвор­ними іконами України, зі славними діяннями церковних братств, з українськими святими. Тут багато легенд та переказів про дива, які траплялися в церквах. Оповіді подаються в хронологічній послідов­ності за часом спорудження храмів.

     Для середнього і старшого шкільного віку.

 

     Міфологія: для дітей середнього шкільного віку / уклад. Г. Е. Єрмановська; худож.-іл. Г. В. Беззубова; худож.-оформлювач Л. Д. Кіркач-Осіпова,—Харків: Фоліо, 2015. — 319 с.: іл. — (Дитяча енциклопедія).

     У нашій енциклопедії зібрані міфи про створення світу і людства. Мета цього видання — познайомити юних читачів з найбільш роз­повсюдженими міфологічними сюжетами, створеними народами давнього світу, що дає чудову нагоду долучитися до культурного надбання людства в цілому. Бо сьогодні, як зазначено в Програмі Юнеско «Освіта та навчання XXI ст.», «виникає потреба вийти за межі однієї культури... Настав час зібрати мудрість усієї планети».

 

 

 

     Павлов О.

     Скрипкова абетка / О. Павлов ; худож. К. Лавро. — Київ : Муз. Україна, 2015. — 192 с.

     Пропоноване видання охоплює основні етапи розвитку скрипалів-початківців: від гри на відкритих струнах до знайомства із позиціями, технікою подвійних нот.

     У книзі рівноцінно представлені композиції, які стали класикою педагогіч­ного репертуару, п’єси з раритетних збірок, що були видані в Україні у другій половині минулого століття, а також твори сучасних композиторів, у тому числі, написані спеціально для даного видання.

     Специфічною особливістю збірки є наявність двох типів акомпанементу. Перший - звичний фортепіанний супровід, а другий - суто скрипковий, що сприяє творчому контакту учня з викладачем.

     Відтворити чарівну казкову атмосферу допомагають яскраві ілюстрації чудового українського художника Костя Лавро.

 

     Про Київ для дітей та батьків / Михайло Кальницький.  - К.: ВАРТО, 2015. - 88 с.: іл.

     Книга відомого дослідника-києвознавця запрошує до захоплюючої подорожі в минуле та сьогодення Києва, яку батьки самостійно зможуть провести для дітей-школярів молодшого та середнього віку. Екскурсії за сторін­ками цього видання допоможуть киянам будь-якого віку краще пізнати та більше полюбити наше чудове місто, а яскраві ілюстрації дозволять добре уявити собі місця, про які йдеться у книжці.


Форма входу
Пошук
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів

Друзі сайтуРокитнівська ЦСПШБ © 2019 ¦ Розробка та дизайн: Іван Соколов
Хостинг від uCoz